Dnia 2021-10-02 18:30 odbyło się spotkanie między Resovia Rzeszów i Sandecja Nowy Sącz - końcowy wynik 0-1

Pierwsza połowa spotkania między Resovia Rzeszów a Sandecja Nowy Sącz zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2021-10-02 18:30 na stadionie Stadion Stal rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 11 pomiędzy Resovia Rzeszów a Sandecja Nowy Sącz.

Gole strzelali: B. Kasprzak 37' 0-1

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Jaroch 39' R. Adamski 58'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: B. Kasprzak 6' S. Rudol 15' T. Boczek 39' D. Chmiel 74' K. Slaby 76' S. Dikov 78'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Główny sędzia spotkania - . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Resovia Rzeszów zmierzy się już z Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Arka Gdynia a Sandecja Nowy Sącz podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczna grupa kibiców z entuzjazmem śledzi starcia, które tyczą się ligi I Liga. Mocne futbolowe zespoły i piłkarze jak B. Jaroch B. Kasprzak częstokroć zapewniły kapitalnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się wyśmienite asysty oraz bramki, bezlitosne faule kończące się żółtym kartonikiem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania między piłkarzami ligowymi bywają bardzo zajadłe, nie często bywa, iż potyczki nie są warte uwagi. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich iśledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Resovia Rzeszów i Sandecja Nowy Sącz oraz ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Stal.