Tychy 71 - Resovia Rzeszów, wynik meczu: 0-1

W dniu 2021-11-28 11:40 na stadionie Stadion Miejski odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 19 pomiędzy Tychy 71 a Resovia Rzeszów.

Pierwsza część spotkania między Tychy 71 a Resovia Rzeszów zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: M. Hebel 63' 0-1

Żółte kartki Tychy 71: J. Piatek 62' J. Piatek 65' M. Manka 81' W. Zytek 89'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: J. Soljic 25' B. Wasiluk 48' B. Pindroch 75'

Czerwone kartki Tychy 71: J. Piatek 65'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Tychy 71 stanie naprzeciw Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów zmierzy się z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Puszcza Niepołomice.

W dzisiejszych czasach kibice śledzą ekscytujące potyczki w lidze I Liga. Złożone z zdolnych obrońców/napastników futbolowe zespoły i zawodnicy jak J. Piatek J. Soljic częstokroć zaserwowały swoim stałym miłośnikom futbolu mnóstwo wspaniałych wrażeń. Niesamowite walki między zawodnikami bywają nader bezkompromisowe, niezwykle rzadko zdarza się, iż są to spotkania drętwe. Zdarzają się książkowe asysty czy gole, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtego kartonika dodające pikanterii całemu widowisku. Dlatego też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich ioglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich drużyn jak Tychy 71 i Resovia Rzeszów z ligi I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.