Korona Kielce vs Resovia Rzeszów, wynik meczu - 2-1

Korona Kielce vs Resovia Rzeszów 2-1.

Pierwsza część spotkania między Korona Kielce a Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-03-13 11:40 na obiekcie sportowym Suzuki Arena rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 23 pomiędzy Korona Kielce a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: J. Podgorski 26' 1-0 R. Mikulec 54' 1-1 D. Blanik 72' 2-1

Żółte kartki Korona Kielce: Z. Petrovic 82'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: J. Soljic 47'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia spotkania - . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Korona Kielce stanie naprzeciw Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Sandecja Nowy Sącz a Resovia Rzeszów z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn oraz Miedz Legnica.

Bardzo często wierni kibice z dużym zapałem śledzą niezwykle interesujące poczynania ligi I Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy jak Z. Petrovic J. Soljic raz za razem sprawiają fantastycznym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Interesujące potyczki między graczami z ligi okazują się nader zażarte, niezwykle rzadko zdarza się jednoznacznie, że widowiska nudzą kibica. Wielokrotnie natrafiamy na bezlitosne faule, idealnie wyliczone asysty oraz gole zapewniające wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Dlatego więc warto oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Korona Kielce oraz Resovia Rzeszów z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Suzuki Arena.