Resovia Rzeszów - Podbeskidzie, wynik meczu 1-1

Resovia Rzeszów - Podbeskidzie, wynik 1-1. W dniu 2022-04-08 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Resovia Rzeszów oraz Podbeskidzie.

Po pierwszej połowie meczu między Resovia Rzeszów a Podbeskidzie wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: A. Komor 12' 1-0 M. Misztal 50' 1-1

Żółte kartki Resovia Rzeszów: S. Strozik 78' B. Wasiluk 83' B. Jaroch 87'

Żółte kartki Podbeskidzie: D. Mikolajewski 30'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był G. Kawałko. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Resovia Rzeszów stanie naprzeciw Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów. Kolejno natomiast Podbeskidzie z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn oraz Sandecja Nowy Sącz.

Liczni kibice śledzą fascynujące starcia ligi I Liga. Składające się z uzdolnionych obrońców oraz napastników futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak S. Strozik D. Mikolajewski raz za razem zapewniły pierwszorzędnym kibicom mnóstwo emocji. Obserwujemy idealne asysty oraz gole, ostre faule gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Potyczki między graczami zdarzają się bardzo nieustępliwe, nie często okazuje się, że potyczki męczą. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi I Liga. Resovia Rzeszów oraz Podbeskidzie oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Stal.