Mecz Resovia Rzeszów kontra Stomil Olsztyn zakończony wynikiem 1-1 dnia 2022-04-05 16:00

Resovia Rzeszów kontra Stomil Olsztyn, wynik 1-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Resovia Rzeszów oraz Stomil Olsztyn zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2022-04-05 16:00 na stadionie Stadion Stal odbył się mecz ligi I Liga kolejki 25 pomiędzy Resovia Rzeszów a Stomil Olsztyn.

Gole strzelali: P. Mikita 62' 0-1 M. Mróz 90' 1-1

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Pindroch 61' D. Pietraszkiewicz 90'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: J. Kisiel 19' W. Reiman 76'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Marciniak. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Resovia Rzeszów stanie naprzeciw Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów natomiast Stomil Olsztyn z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Tychy 71.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą ekscytujące poczynania w lidze I Liga. Interesujące zespoły futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. B. Pindroch J. Kisiel raz za razem serwują swoim wiernym fanom mnóstwo wrażeń. Walki pomiędzy drużynami okazują się nader zażarte, nie często zdarza się definitywnie, że potyczki nas nudzą. Obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, wyśmienite asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich orazśledzić widowiska piłkarskie ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Resovia Rzeszów oraz Stomil Olsztyn jak ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Stal.