Spotkanie pomiędzy Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów na stadionie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka: 0-0

W dniu 2022-04-14 16:00 na stadionie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 28. Zmierzyły się Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Resovia Rzeszów wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: D. Chmiel 14' D. Szufryn 24' B. Szczepanek 76'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: D. Kubowicz 22' A. Komor 68' J. Soljic 80' B. Wasiluk 83'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia spotkania to A. Różycki. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Sandecja Nowy Sącz stawi czoła Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów podejmie Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Arka Gdynia.

Wielu kibiców śledzi poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Utalentowane zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak D. Chmiel D. Kubowicz często serwują wyśmienitym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Często zdarzają się bezwzględne faule kończące się bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, idealnie wyliczone bramki i asysty zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy drużynami okazują się zaciekłe, nie często zdarza się koniec końców, że spotkania nie są interesujące. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów oraz ich udział w I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.