Resovia Rzeszów kontra Arka Gdynia, wynik spotkania: 4-1

Resovia Rzeszów kontra Arka Gdynia, wynik końcowy 4-1. W dniu 2022-05-01 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się mecz ligi I Liga kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Resovia Rzeszów a Arka Gdynia wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-1.

Gole strzelali: M. Kuzimski 37' 0-1 B. Jaroch 63' 1-1 M. Mróz 66' 2-1 B. Eizenchart 75' 3-1 D. Kubowicz 90' 4-1

Żółte kartki Resovia Rzeszów: J. Soljic 65' A. Komor 71'

Żółte kartki Arka Gdynia: H. Memic 87'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Arka Gdynia: G. Bunoza 11'

Główny sędzia meczu to S. Krasny. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Resovia Rzeszów stawi czoła Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice oraz Odra Opole a Arka Gdynia z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Sandecja Nowy Sącz.

Mnóstwo kibiców śledzi potyczki w lidze I Liga. Składające się z utalentowanych obrońców/napastników piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak J. Soljic H. Memic nieprzerwanie zapewniają kapitalnym sympatykom wiele niesamowitych przeżyć. Często obserwujemy książkowe asysty czy bramki, bezwzględne sytuacje z faulem zapewniające wyjątkowe przeżycia z meczu. Cieszące oko potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, że są to spotkania drętwe. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić widowiska sportowe znanej ligi I Liga oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Stal.