Dnia 2022-05-07 16:00 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź odbyło się spotkanie Widzew Łódź - Resovia Rzeszów zakończone wynikiem 1-4

W dniu 2022-05-07 16:00 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 32 pomiędzy Widzew Łódź a Resovia Rzeszów.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Widzew Łódź i Resovia Rzeszów wynik wynosił 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-4.

 

Gole strzelali: D. Kubowicz 3' 0-1 B. Wasiluk 31' 0-2 R. Mikulec 52' 0-3 P. Wojciechowski 61' 0-4 B. Pawłowski 90' 1-4

Żółte kartki Widzew Łódź: B. Pawlowski 45' E. Terpilowski 83'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: J. Soljic 43' S. Strozik 62' R. Mikulec 81'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Szczech. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Widzew Łódź zmierzy się już z Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Górnik Polkowice a Resovia Rzeszów z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami i .

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo kibiców śledzi niezwykle fascynujące poczynania w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak B. Pawlowski J. Soljic wielokrotnie zapewniają wyśmienitym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Cieszące oko zmagania pomiędzy zawodnikami bywają niezwykle zajadłe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, że zmagania nie są warte uwagi. Regularnie natrafiamy na bezlitosne faule, spektakularne asysty oraz bramki dodające pikanterii całemu widowisku. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich ioglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Widzew Łódź i Resovia Rzeszów jak ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.