Mecz Górnik Polkowice vs Resovia Rzeszów zakończony wynikiem 3-0 dnia 2022-05-16 16:00 na stadionie Stadion Górnik

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Górnik Polkowice oraz Resovia Rzeszów wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2022-05-16 16:00 na stadionie Stadion Górnik odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 33 pomiędzy Górnik Polkowice a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: R. Karmelita 75' 1-0 M. Piątkowski 79' 2-0 M. Szuszkiewicz 84' 3-0

Żółte kartki Górnik Polkowice: D. Krakowski 8' D. Makuch 67'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Mikulec 44' K. Antonik 45' K. Krasa 76' J. Soljic 79' B. Jaroch 90'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny arbiter spotkania - Ł. Ostrowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Górnik Polkowice stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Resovia Rzeszów z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa fanów śledzi starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Mocne zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy jak D. Krakowski R. Mikulec raz za razem zapewniają wspaniałym fanom emocje z najwyższej półki. Interesujące walki pomiędzy zawodnikami bywają nieustępliwe, nie często zdarza się, że mecze nudzą. Obserwujemy przepiękne gole i asysty, bezlitosne faule kończące się czerwonym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać spotkania sportowe lubianej ligi I Liga. Górnik Polkowice oraz Resovia Rzeszów jak ich udział w I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Górnik.