Dnia 2022-07-18 16:00 na stadionie Stadion Ludowy odbyło się spotkanie Zaglebie Sosnowiec kontra Resovia Rzeszów zakończone wynikiem 2-1

Zaglebie Sosnowiec kontra Resovia Rzeszów 2-1.

Po pierwszej połowie meczu między Zaglebie Sosnowiec a Resovia Rzeszów wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2022-07-18 16:00 na stadionie Stadion Ludowy odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki - 1 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: R. Mikulec 2' 0-1 S. Pawłowski 41' 1-1 M. Fábry 77' 2-1

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: V. Dalic 83'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: D. Kubowicz 37' K. Antonik 73'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia meczu - M. Szczerbowicz. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Zaglebie Sosnowiec stawi czoła Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna oraz Arka Gdynia.

Liczni fani piłki nożnej śledzą pasjonujące starcia, które tyczą się ligi I Liga. Utalentowane futbolowe zespoły oraz piłkarze jak V. Dalic D. Kubowicz systematycznie serwują wyborowym fanom emocje z najwyższej półki. Interesujące walki między drużynami piłkarskimi bywają zażarte, nie często zdarza się jednoznacznie, iż zmagania nudzą. Zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, idealnie wyliczone gole czy asysty, które gwarantują niesamowite wrażenia z meczu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Udział takich legendarnych drużyn jak Zaglebie Sosnowiec i Resovia Rzeszów z ligi I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Ludowy.