Spotkanie Górnik Łęczna vs Resovia Rzeszów, wynik 1-1

Górnik Łęczna vs Resovia Rzeszów wynik meczu 1-1. Dnia 2022-08-06 13:00 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 4. Zmierzyły się Górnik Łęczna oraz Resovia Rzeszów.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Górnik Łęczna a Resovia Rzeszów wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: Bruno Garcia 45' 0-1 Ł. Szramowski 49' 1-1

Żółte kartki Górnik Łęczna: M. Biernat 82' P. Pierzak 90'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: D. Kubowicz 70' D. Morys 90' K. Chuchro 90'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny arbiter meczu to G. Kawałko. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Górnik Łęczna stawi czoła Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia oraz Chojniczanka Chojnice. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów zmierzy się z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice.

Wielu fanów śledzi starcia, które startują w lidze I Liga. Utalentowane futbolowe drużyny oraz piłkarze jak M. Biernat D. Kubowicz nieustannie sprawiają wyborowym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Bardzo często zdarzają się brutalne faule zakończone czerwoną kartką, wyjątkowe gole czy asysty zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy drużynami ligowymi bywają nader zajadłe, rzadko bywa, iż widowiska nie są interesujące. Z tego powodu warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania sportowe popularnej ligi I Liga. Uczestnictwo takich drużyn jak Górnik Łęczna oraz Resovia Rzeszów w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Górnik.