Na obiekcie Stadion Stal dnia 2022-08-21 16:00 odbył się mecz między Resovia Rzeszów i GKS Katowice zakończony wynikiem 0-1

Resovia Rzeszów kontra GKS Katowice, wynik 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Resovia Rzeszów a GKS Katowice wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Dnia 2022-08-21 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 7 pomiędzy Resovia Rzeszów a GKS Katowice.

Gole strzelali: P. Szwedzik 9' 0-1

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Bak 43' B. Kwiecien 73'

Żółte kartki GKS Katowice: M. Kolodziejski 20' M. Wasielewski 35'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów: D. Kubowicz 57'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Resovia Rzeszów zmierzy się już z Tychy 71, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast GKS Katowice z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Szczecin II i Odra Opole.

Mnóstwo kibiców z zapałem śledzi starcia, które tyczą się ligi I Liga. Mocne piłkarskie drużyny i piłkarze jak R. Bak M. Kolodziejski stale zapewniają pierwszorzędnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki między graczami są zaciekłe, rzadko bywa, że widowiska nudzą fana. Wielokrotnie natrafiamy na ostre sytuacje na faul, efektowne gole czy asysty gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi I Liga. Resovia Rzeszów oraz GKS Katowice jak ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Stal.