Resovia Rzeszów - SKRA Częstochowa, wynik meczu: 1-2

Pierwsza część spotkania pomiędzy Resovia Rzeszów i SKRA Częstochowa zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2022-09-03 18:00 na stadionie Stadion Stal rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 9 pomiędzy Resovia Rzeszów a SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: F. Kozłowski 52' 0-1 K. Chuchro 76' 1-1 O. Krawczyk 78' 1-2

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Mikulec 41' D. Kubowicz 90'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: J. Flak 90'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Krumplewski. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Resovia Rzeszów stanie naprzeciw Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Stal Rzeszów. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice.

Liczni fani śledzą starcia w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak R. Mikulec J. Flak raz za razem zaserwowały fantastycznym fanom emocje z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy drużynami ligowymi są zażarte, nie często bywa, że zmagania nas męczą. Często zdarzają się nieczyste faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty zapewniające smaczku całemu widowisku. Dlatego więc warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich ioglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich zespołów jak Resovia Rzeszów i SKRA Częstochowa z ligi I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Stal.