Na stadionie Stadion GOS dnia 2022-09-12 16:00 odbyło się spotkanie między Chrobry Głogów oraz Resovia Rzeszów: wynik końcowy 1-1

Chrobry Głogów kontra Resovia Rzeszów, wynik końcowy 1-1. Dnia 2022-09-12 16:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Chrobry Głogów oraz Resovia Rzeszów.

Po pierwszej połowie meczu między Chrobry Głogów a Resovia Rzeszów wynik to 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: R. Hoogenhout 8' 1-0 M. Mróz 26' 1-1

Żółte kartki Chrobry Głogów: S. Steblecki 57' J. Kolenc 85' J. Kuzdra 90'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Eizenchart 4' R. Hoogenhout 55' K. Chuchro 65' R. Adamski 90'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny arbiter meczu to J. Przybył. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Chrobry Głogów stanie naprzeciw Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów oraz Chojniczanka Chojnice.

W dzisiejszych czasach wierni fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą pasjonujące starcia w lidze I Liga. Fascynujące zespoły futbolowe z tej ligi oraz piłkarze jak S. Steblecki B. Eizenchart wielokrotnie zapewniają fantastycznym entuzjastom piłki nożnej wiele emocji. Cieszące oko walki między drużynami zdarzają się zagorzałe, rzadko zdarza się definitywnie, że potyczki męczą. Nieustannie zdarzają się spektakularne gole oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem gwarantujące smaczku całemu widowisku. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga. Chrobry Głogów i Resovia Rzeszów oraz ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion GOS.