Stal Rzeszów kontra Resovia Rzeszów, wynik meczu: 3-4

W dniu 2022-10-01 15:30 na stadionie Stadion Stal odbył się mecz ligi I Liga kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Stal Rzeszów oraz Resovia Rzeszów.

Po pierwszej połowie spotkania między Stal Rzeszów a Resovia Rzeszów wynik wynosił 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-4.

 

Gole strzelali: B. Wasiluk 32' 0-1 M. Górski 44' 0-2 M. Bondarenko 49' 1-2 A. Prokić 53' 2-2 K. Antonik 70' 2-3 B. Kwiecień 82' 2-4 A. Prokić 90' 3-4

Żółte kartki Stal Rzeszów: P. Peksa 30' P. Malecki 86'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Wasiluk 29' R. Mikulec 35' B. Kwiecien 73' M. Bondarenko 89'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Jarzebak. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Stal Rzeszów stawi czoła Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów zmierzy się z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz Cracovia Krakow.

W dobie dzisiejszych czasów fani z dużym zapałem śledzą pasjonujące poczynania ligi I Liga. Liczące się futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy jak P. Peksa B. Wasiluk wielokrotnie zaserwowały wspaniałym kibicom mnóstwo emocji. Przyciągające uwagę zmagania między piłkarzami z ligi bywają zażarte, nie często bywa ostatecznie, iż potyczki przynudzają. Wielokrotnie obserwujemy nieprzepisowe faule, wyjątkowe bramki oraz asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, przeglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi I Liga oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Stal Rzeszów i Resovia Rzeszów jak ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Stal.