Wisla Krakow kontra Resovia Rzeszów, wynik meczu 2-0

Wisla Krakow kontra Resovia Rzeszów, wynik 2-0.

Pierwsza połowa meczu między Wisla Krakow oraz Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Dnia 2023-02-10 19:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 19 pomiędzy Wisla Krakow a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: B. Moltenis 16' 1-0 Luis Fernández 36' 2-0

Żółte kartki Wisla Krakow: L. Fernandez 46' R. Sobolewski 55'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: J. Sylvestr 54'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Kochanek. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Wisla Krakow zmierzy się już z Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice a Resovia Rzeszów zmierzy się z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna oraz Arka Gdynia.

Bardzo często mnóstwo fanów piłki nożnej z zaangażowaniem śledzi ekscytujące poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Interesujące drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak L. Fernandez J. Sylvestr nierzadko zaserwowały wyborowym miłośnikom mnóstwo emocji. Zmagania między graczami bywają nader zaciekłe, rzadko zdarza się jednoznacznie, iż są to spotkania drętwe. Zdarzają się zapadające w pamięć bramki oraz asysty, brutalne sytuacje z faulem, które dodają niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Wisla Krakow oraz Resovia Rzeszów z ligi I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.

Przeczytaj artykuł o zakładach sportowych i poznaj nowe opinie - Sprawdź link!