Spotkanie Resovia Rzeszów vs Górnik Łęczna na stadionie Stadion Stal dnia 2023-02-24 17:00 - 1-0

Pierwsza połowa meczu między Resovia Rzeszów a Górnik Łęczna zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2023-02-24 17:00 na stadionie Stadion Stal odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Resovia Rzeszów oraz Górnik Łęczna.

Gole strzelali: B. Wasiluk 33' 1-0

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Mikulec 69'

Żółte kartki Górnik Łęczna: S. Cisse 31' D. Dziwniel 36' H. Sobol 87'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny sędzia spotkania - D. Sulikowski. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Resovia Rzeszów stanie naprzeciw Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice natomiast Górnik Łęczna podejmie Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów oraz Arka Gdynia.

Coraz częściej zauważamy, iż mnóstwo fanów futbolu z entuzjazmem śledzi pasjonujące starcia, które tyczą się ligi I Liga. Uzdolnione drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo R. Mikulec S. Cisse nieustannie serwują pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo przeżyć. Bardzo często trafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, idealnie wyliczone asysty oraz gole gwarantujące niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Walki między drużynami zdarzają się niezwykle zażarte, niezwykle rzadko bywa, iż mecze nas nudzą. To też warto przeglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Resovia Rzeszów i Górnik Łęczna w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Stal.