Spotkanie Sandecja Nowy Sącz vs Resovia Rzeszów, wynik końcowy 1-1

Sandecja Nowy Sącz vs Resovia Rzeszów, wynik końcowy 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Sandecja Nowy Sącz a Resovia Rzeszów zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2023-02-20 17:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 20. Zmierzyły się Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: J. Wróbel 40' 1-0 R. Mikulec 58' 1-1

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: B. Kasprzak 44' D. Potoma 62' K. Slaby 81'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Wasiluk 16' M. Mroz 18' A. Komor 39' A. Komor 74' B. Pindroch 76' R. Mikulec 88' T. Grabowski 89' R. Hoogenhout 90'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów: A. Komor 74'

Sędzią głównym tego spotkania był P. Pskit. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Sandecja Nowy Sącz stawi czoła Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71 a Resovia Rzeszów podejmie Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole i GKS Katowice.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą niezwykle ciekawe potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Liczące się zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak m.in. B. Kasprzak B. Wasiluk często zagwarantowały kapitalnym entuzjastom piłki nożnej wiele wspaniałych przeżyć. Obserwujemy przechodzące do historii bramki oraz asysty, nieczyste faule zakończone wielokrotnie żółtą kartką, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Interesujące walki między zawodnikami bywają niezwykle nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, iż zmagania nas męczą. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i oglądać mecze futbolowe ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów w lidze I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.