Dnia 2023-03-03 17:00 na obiekcie Stadion Miejski odbył się mecz Arka Gdynia kontra Resovia Rzeszów zakończony wynikiem 4-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Arka Gdynia a Resovia Rzeszów wynik wynosił 3-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-0.

Dnia 2023-03-03 17:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Arka Gdynia oraz Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: Luan Capanni 5' 1-0 K. Czubak 40' 2-0 K. Skóra 45' 3-0 K. Czubak 78' 4-0

Żółte kartki Arka Gdynia: D. Gojny 48' K. Czubak 57'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: M. Kalahur 1' M. Bondarenko 61'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był R. Trochimiuk. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Arka Gdynia stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71.

Coraz częściej fani śledzą potyczki w lidze I Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak D. Gojny M. Kalahur systematycznie serwują własnym stałym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy graczami zdarzają się zagorzałe, nie często bywa, że widowiska przynudzają. Bardzo często zdarzają się wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule zakończone żółtym kartonikiem, które zapewniają niesamowite wrażenia z meczu. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich i śledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Arka Gdynia i Resovia Rzeszów i ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.