Resovia Rzeszów kontra Odra Opole, wynik spotkania: 2-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Resovia Rzeszów a Odra Opole zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2023-03-12 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 23 pomiędzy Resovia Rzeszów a Odra Opole.

Gole strzelali: R. Mikulec 29' 1-0 M. Mroz R. Hoogenhout 90' 2-0 Pedro Vieira

Żółte kartki Resovia Rzeszów: A. Komor 19' L. Seweryn 53' M. Lehaire 90' K. Antonik 90'

Żółte kartki Odra Opole: P. Zemlo 40'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Resovia Rzeszów zmierzy się już z GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa natomiast Odra Opole z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna oraz GKS Katowice.

Bardzo często oddani fani śledzą pasjonujące potyczki w lidze I Liga. Fascynujące piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo A. Komor P. Zemlo raz za razem zapewniają pierwszorzędnym kibicom wiele pozytywnych przeżyć. Nieprzerwanie zdarzają się idealne sytuacje podbramkowe oraz asysty, ostre faule kończące się czerwonym kartonikiem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące zmagania pomiędzy piłkarzami bywają nader zagorzałe, bardzo rzadko bywa, że są to spotkania usypiające. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, oglądać widowiska sportowe lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Resovia Rzeszów i Odra Opole jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Stal.