Mecz GKS Katowice - Resovia Rzeszów zakończony wynikiem 0-1 na obiekcie Stadion ul. Bukowa dnia 2023-03-18 19:00

GKS Katowice - Resovia Rzeszów, wynik końcowy 0-1. W dniu 2023-03-18 19:00 na stadionie Stadion ul. Bukowa rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 24 pomiędzy GKS Katowice a Resovia Rzeszów.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy GKS Katowice a Resovia Rzeszów wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

 

Gole strzelali: M. Mróz 33' 0-1

Żółte kartki GKS Katowice: G. Janiszewski 19' R. Figiel 34'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Adamski 89'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Krasny. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu GKS Katowice stanie naprzeciw Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole i Górnik Łęczna a Resovia Rzeszów z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów.

Liczni fani śledzą poczynania w lidze I Liga. Fascynujące zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo G. Janiszewski R. Adamski nieustannie serwują kapitalnym sympatykom mnóstwo emocji. Nieustannie zdarzają się wspaniałe asysty czy bramki, bezwzględne sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Niesamowite potyczki pomiędzy zawodnikami zdarzają się nader zajadłe, rzadko zdarza się ostatecznie, że zmagania nas męczą. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga i przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Udział takich lubianych zespołów jak GKS Katowice i Resovia Rzeszów z ligi I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.