Spotkanie SKRA Częstochowa kontra Resovia Rzeszów dnia 2023-04-08 10:40 - 0-5

 

Pierwsza połowa meczu między SKRA Częstochowa a Resovia Rzeszów zakończyła się 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-5.

W dniu 2023-04-08 10:40 na obiekcie sportowym Stadion GKS-u rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły SKRA Częstochowa i Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: J. Flak 1' 0-1 M. Mróz 14' 0-2 M. Górski 63' 0-3 M. Mróz 65' 0-4 J. Sylvestr 73' 0-5

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Czajka 14' P. Nocon 19' R. Golebiowski 31' M. Winciersz 56' S. Szymanski 90' B. Baranowicz 90'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: M. Mroz 20' L. Seweryn 80' K. Antonik 86'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Karski. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna SKRA Częstochowa zmierzy się już z Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice natomiast Resovia Rzeszów z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów.

Bardzo często liczni fani śledzą niezwykle fascynujące starcia, które dotyczą ligi I Liga. Interesujące drużyny futbolowe z tej ligi i piłkarze jak B. Czajka M. Mroz raz za razem gwarantują pierwszorzędnym entuzjastom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Wielokrotnie obserwujemy idealnie wyliczone gole i asysty, nieczyste sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem, które dodają niesamowite wrażenia z meczu. Zmagania między piłkarzami ligowymi okazują się nader bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż potyczki przynudzają. Dlatego też warto śledzić mecze futbolowe popularnej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak SKRA Częstochowa i Resovia Rzeszów z ligi I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion GKS-u.