Puszcza Niepołomice vs Resovia Rzeszów, wynik meczu - 0-0

Dnia 2023-04-22 18:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbył się mecz ligi I Liga kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Puszcza Niepołomice i Resovia Rzeszów.

Pierwsza połowa meczu między Puszcza Niepołomice a Resovia Rzeszów zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: R. Kidric 57' D. Frelek 90'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Eizenchart 16' M. Gorski 39'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Puszcza Niepołomice stanie naprzeciw Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice natomiast Resovia Rzeszów z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów i Chojniczanka Chojnice.

Coraz częściej zauważamy, iż oddani kibice piłki nożnej śledzą ekscytujące potyczki, które startują w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak przykładowo R. Kidric B. Eizenchart nieustannie gwarantują wyborowym fanom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Przyciągające uwagę potyczki między drużynami ligowymi okazują się nader zagorzałe, rzadko zdarza się, iż są to widowiska nudne. Wielokrotnie obserwujemy wyjątkowe asysty czy bramki, nieprzepisowe faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto śledzić mecze piłkarskie ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Puszcza Niepołomice oraz Resovia Rzeszów w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.