Mecz pomiędzy ŁKS Łódź oraz Resovia Rzeszów dnia 2023-05-21 10:40 na obiekcie Stadion Miejski LKS Lodz - 2-1

ŁKS Łódź vs Resovia Rzeszów wynik 2-1. W dniu 2023-05-21 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 32. Zmierzyły się ze sobą ŁKS Łódź oraz Resovia Rzeszów.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy ŁKS Łódź i Resovia Rzeszów wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

 

Gole strzelali: R. Pirulo 30' 1-0 P. Janczukowicz K. Chuchro 61' 2-0 B. Garcia 86' 2-1 M. Kalahur

Żółte kartki ŁKS Łódź: A. Tutyskinas 40'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: K. Chuchro 54' B. Garcia 87' B. Garcia 90'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów: B. Garcia 90'

Główny arbiter meczu to . Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź zmierzy się już z Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz Nieciecza a Resovia Rzeszów podejmie Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wielu fanów futbolu z zaangażowaniem śledzi pasjonujące potyczki ligi I Liga. Mocne piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak A. Tutyskinas K. Chuchro nieraz zagwarantowały wyborowym entuzjastom wiele wrażeń. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami ligowymi bywają bezkompromisowe, rzadko okazuje się definitywnie, że są to widowiska nużące. Często trafiamy na niezwykłe bramki czy asysty, ostre faule zakończone pokazaniem żółtego kartonika zapewniające pikanterii całemu widowisku. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać spotkania sportowe ligi I Liga oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak ŁKS Łódź i Resovia Rzeszów z ligi I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.