Spotkanie Resovia Rzeszów kontra Nieciecza, wynik 1-2

Resovia Rzeszów kontra Nieciecza zakończony wynikiem 1-2.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Resovia Rzeszów a Nieciecza zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2023-05-27 13:00 na stadionie Stadion Stal rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 33 pomiędzy Resovia Rzeszów a Nieciecza.

Gole strzelali: M. Kałahur 17' 1-0 K. Chuchro 58' 1-1 M. Mešanović 80' 1-2

Żółte kartki Resovia Rzeszów: M. Mroz 90'

Żółte kartki Nieciecza: A. Kadlec 42' M. Hubinek 90'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów: R. Hoogenhout 30'

Czerwone kartki Nieciecza: M. Fornalczyk 86'

Główny arbiter spotkania to J. Małyszek. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Resovia Rzeszów stawi czoła Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia oraz a Nieciecza z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczni fani z dużym entuzjazmem śledzą bardzo fascynujące potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy jak M. Mroz A. Kadlec częstokroć zaserwowały wspaniałym kibicom wiele wrażeń. Nieprzerwanie obserwujemy nieczyste faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, przepiękne asysty czy sytuacje podbramkowe gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Wspaniałe walki pomiędzy drużynami ligowymi bywają zażarte, nie często zdarza się ostatecznie, iż są to widowiska usypiające. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych, oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich znanych zespołów jak Resovia Rzeszów i Nieciecza w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Stal.