Spotkanie Resovia Rzeszów - ŁKS Łódź zakończone wynikiem 0-3

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Resovia Rzeszów a ŁKS Łódź wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

W dniu 2022-10-23 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Resovia Rzeszów i ŁKS Łódź.

Gole strzelali: P. Janczukowicz 62' 0-1 R. Pirulo R. Pirulo 75' 0-2 B. Szeliga R. Pirulo 90' 0-3

Żółte kartki Resovia Rzeszów: K. Antonik 47' R. Adamski 68' B. Kwiecien 79'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Trabka 56' A. Bobek 85'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Główny arbiter spotkania - . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Resovia Rzeszów stawi czoła Nieciecza, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Pogoń Siedlce a ŁKS Łódź podejmie Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole i GKS Katowice.

W dzisiejszych czasach oddani fani z zaangażowaniem śledzą poczynania ligi I Liga. Liczące się zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak między innymi K. Antonik M. Trabka stale gwarantują fantastycznym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Walki pomiędzy zawodnikami bywają zajadłe, rzadko zdarza się, iż zmagania przynudzają. Nieprzerwanie obserwujemy nieczyste faule, książkowe gole czy asysty gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. To też warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych orazoglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Resovia Rzeszów oraz ŁKS Łódź i ich udział w I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Stal.