Dnia 2024-02-10 14:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Resovia Rzeszów oraz Wisla Plock zakończone wynikiem 2-2

W meczu 17. kolejki I ligi, rozegranym na Stadionie Stal, drużyny Resovia Rzeszów i Wisła Płock podzieliły się punktami po zaciętym starciu. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, pomimo że na przerwę Resovia prowadziła 1-0. Mecz miał miejsce 10 lutego 2024 roku o godzinie 14:00, co oznacza, że od tego momentu minęły zaledwie dwa dni.]]>

Relacja z meczu piłki nożnej: Resovia Rzeszów - Wisła Płock

Na Stadionie Stal w Rzeszowie odbyło się emocjonujące starcie pomiędzy miejscową Resovią a drużyną Wisły Płock. Mecz odbył się w ramach 17. kolejki I Ligi i przyciągnął tłumy kibiców, którzy oczekiwali zaciętej rywalizacji na boisku. Sędzią głównym tego spotkania był Łukasz Lewandowski.

Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, obie drużyny starały się narzucić swój styl gry. Pierwsza bramka padła po akcji Resovii - w 21. minucie M. Urynowicz ustalił wynik na 1-0, dając prowadzenie gospodarzom. Wisła Płock nie zamierzała jednak się poddać i w drugiej połowie szybko odpowiedziała. F. Gerbowski w 55. minucie doprowadził do remisu 1-1, a dwie minuty później Ł. Sekulski zdobył drugą bramkę dla gości, ustalając wynik na korzyść Wisły Płock 1-2.

Gospodarze nie złożyli jednak broni i do końca meczu walczyli o korzystny rezultat. W 86. minucie B. Wasiluk zdobył gola na wagę remisu 2-2, co wywołało ogromne emocje na trybunach. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2-2, a kibice mogli cieszyć się z widowiska dostarczonego przez obie drużyny.

W trakcie meczu arbiter pokazał kilka żółtych kartek - dla gospodarzy został ukarany E. Muratovic, a dla gości J. Gric, D. Kocyla oraz D. Niepsuj. Czerwonych kartek nie było, co świadczyło o zaciętości, ale fair play obu zespołów.

Wynik 2-2 pozwolił obu drużynom zachować swoje pozycje w tabeli I Ligii. Następne spotkania zapowiadają się równie emocjonująco, więc fani piłki nożnej mogą się spodziewać dalszych zaciętych pojedynków na boisku. Resovia Rzeszów zmierzy się z Podbeskidziem, Zagłębiem Sosnowiec oraz Lechią Gdańsk, natomiast Wisła Płock czekają starcia z Wisłą Płock II, Lechią Gdańsk oraz GKS Katowice.