Tychy 71 - Resovia Rzeszów, wynik spotkania: 1-3

W ostatnim meczu I ligi pomiędzy Tychy 71 a Resovią Rzeszów, która odbyła się 20 kwietnia o godzinie 13:00 na Stadionie Miejskim, to goście z Rzeszowa odnieśli zwycięstwo 3:1. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 na przerwę, jednak po drugiej połowie to ekipa z Resovii okazała się skuteczniejsza. Spotkanie to było niezwykle emocjonujące i pełne zwrotów akcji.

Relacja z meczu Tychy 71 - Resovia Rzeszów

Wczorajsze spotkanie pomiędzy drużynami Tychy 71 a Resovią Rzeszów na Stadionie Miejskim dostarczyło kibicom mnóstwo emocji. Wszystko rozpoczęło się o godzinie 13:00, w ramach 28. kolejki I ligi. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 3-1, którzy odrobili straty po pierwszej połowie, obejmując kontrolę nad grą i efektywnie wykorzystując sytuacje bramkowe.

Na otwarcie wynik otworzył B. Eizenchart dla Resovii Rzeszów w 12. minucie, dając swojej drużynie prowadzenie 0-1. Jednak Tychy 71 szybko odpowiedzieli, a W. Żytek w 35. minucie doprowadził do wyrównania 1-1, co było wynikiem na przerwę.

Po wznowieniu gry to goście okazali się bardziej zdecydowani. B. Wasiluk w 55. minucie ponownie wyprowadził Resovię na prowadzenie, ustalając wynik na 1-2. Sytuacja dla Tychów 71 stawała się coraz trudniejsza, a ostateczny cios zadał A. Łyszczarz, zdobywając bramkę na 1-3 w 87. minucie, przypieczętowując losy meczu.

Emocje nie ograniczały się jedynie do bramek. Zarówno gospodarze, jak i goście musieli zmagać się z kartkami. Żółte kartki otrzymali: J. Budnicki z Tychów 71 (53'), oraz B. Pindroch (34'), R. Mikulec (37') i A. Łyszczarz (68') z Resovii Rzeszów. Warto także zwrócić uwagę na czerwoną kartkę dla D. Lempereura z Resovii w doliczonym czasie gry (90').

Podsumowując, Resovia Rzeszów okazała się skuteczniejsza w tym starciu, zasłużenie odnosząc zwycięstwo. Następne mecze dla obu drużyn zapowiadają się równie interesująco, a kibice na pewno nie mogą się doczekać kolejnych emocji na boisku.