Na stadionie Stadion Stal miało miejsce spotkanie pomiędzy Resovia Rzeszów oraz Miedz Legnica zakończone wynikiem 1-1

W niedzielnym starciu na Stadionie Stal, Resovia Rzeszów podejmowała Miedź Legnicę w ramach 31. kolejki I ligi. Po zaciętym pojedynku obie drużyny podzieliły się punktami, remisując 1-1. Mecz nie przyniósł wielu bramek, a emocje towarzyszyły kibicom do samego końca. Data spotkania to 4 maja 2024 roku, godzina rozpoczęcia - 13:00.

Relacja z meczu Resovia Rzeszów - Miedz Legnica

Na przepięknym Stadionie Stal w Rzeszowie odbył się zacięty mecz pomiędzy Resovią Rzeszów a Miedzią Legnica. Atmosfera na trybunach była gorąca, a kibice obu drużyn dopingowali swoich ulubieńców przez całe spotkanie. Sędzia główny T. Wajda prowadził mecz sprawnie i zdecydowanie, stawiając szybko czerwone kartki za brutalne naruszenia zasad gry.

Relacja z meczu:

Minuta 12' - Pierwsza żółta kartka w meczu dla gości! K. Drzazga z Miedzi Legnica został ukarany za faul na pomocniku Resovii.

Minuta 26' - Kolejna żółta kartka, tym razem dla gospodarzy! M. Urynowicz z Resovii Rzeszów dostał kartonik za zbyt ostry drybling w środku boiska.

Minuta 30' - T. Aguado z Miedzi Legnica widzi żółtą kartkę po brutalnym wejściu w zawodnika Resovii. Emocje sięgnęły zenitu na Stadionie Stal!

Minuta 45' - K. Antonik z gości otrzymuje żółtą kartkę tuż przed przerwą. Zawodnicy obu drużyn muszą uważać, aby nie naruszyć zasad gry.

Do przerwy wynik pozostaje bezbramkowy, obie drużyny walczą zaciekle o każdą piłkę, a bramkarze mają pełne ręce roboty.

Minuta 65' - Miedź Legnica wychodzi na prowadzenie! M. Mansfeld zdobywa gola po świetnym podaniu kolegi, pokonując bramkarza Resovii. Goście cieszą się z zaskakującej przewagi.

Minuta 84' - Olbrzymie kłopoty dla Miedzi! A. Niewulis otrzymuje drugą żółtą kartkę i w efekcie czerwoną! Goście będą musieli grać w dziesiątkę do końca meczu.

Minuta 86' - Resovia Rzeszów wyrównuje! B. Wasiluk strzela gola na wagę remisu, rozpalając serca swoich fanów na Stadionie Stal. Mecz nabiera tempa w samej końcówce!

Po pełnej emocji końcówce ostateczny wynik meczu to 1-1. Obie drużyny odniosły pozytywne rezultaty, ale Miedź Legnica będzie żałować utraty prowadzenia i czerwonej kartki dla Niewulisa. Kibice mogą być zadowoleni z widowiska, jakie zobaczyli na tym pięknym stadionie.

Resovia Rzeszów zmierzy się w kolejnych meczach z Chrobrym Głogów, Motorem Lublin oraz Wisłą Płock, natomiast Miedź Legnica czeka starcie z Podbeskidziem, Zagłębiem Sosnowiec oraz Lechią Gdańsk. Emocje związane z I Ligą nie maleją, a piłkarskie widowisko trwa dalej!