Spotkanie między Miedz Legnica oraz Resovia Rzeszów zakończone wynikiem 2-1 dnia 2022-04-02 10:40 na stadionie Stadion im. Orła Białego

Miedz Legnica kontra Resovia Rzeszów wynik 2-1. W dniu 2022-04-02 10:40 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego odbył się mecz ligi I Liga kolejki 26 pomiędzy Miedz Legnica a Resovia Rzeszów.

Pierwsza połowa spotkania między Miedz Legnica a Resovia Rzeszów zakończyła się 2-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

 

Gole strzelali: R. Mikulec 32' 0-1 K. Zapolnik 43' 1-1 D. Hilbrycht 45' 2-1

Żółte kartki Miedz Legnica: D. Tront 45' M. Dominguez 75'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Jaroch 11' B. Wasiluk 60' S. Strozik 69'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny arbiter spotkania to P. Gryckiewicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Miedz Legnica stawi czoła Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Sandecja Nowy Sącz natomiast Resovia Rzeszów zmierzy się z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Sandecja Nowy Sącz.

Liczni fani futbolu śledzą pasjonujące poczynania ligi I Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak D. Tront B. Jaroch wielokrotnie zapewniają swoim stałym fanom wiele emocji. Obserwujemy wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty, ostre sytuacje z faulem, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Niesamowite zmagania między graczami są bardzo nieustępliwe, rzadko zdarza się jednoznacznie, iż spotkania męczą fana. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Miedz Legnica i Resovia Rzeszów w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion im. Orła Białego.