Spotkanie Resovia Rzeszów kontra ŁKS Łódź, wynik 1-2

Resovia Rzeszów kontra ŁKS Łódź, wynik 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Resovia Rzeszów a ŁKS Łódź wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2022-03-20 11:40 na stadionie Stadion Stal rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 24. Zmierzyły się Resovia Rzeszów i ŁKS Łódź.

Gole strzelali: R. Pirulo 23' 0-1 R. Pirulo 36' 0-2 O. Koprowski 70' 1-2

Żółte kartki Resovia Rzeszów: K. Krasa 63'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Dabrowski 29'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Resovia Rzeszów zmierzy się już z Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie a ŁKS Łódź z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz.

Dzisiaj wierni fani śledzą poczynania ligi I Liga. Utalentowane zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak K. Krasa M. Dabrowski nieprzerwanie sprawiają wyborowym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Często obserwujemy widowiskowe asysty i gole, bezwzględne sytuacje na faul zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć walki pomiędzy zawodnikami zdarzają się zaciekłe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, że są to widowiska drętwe. Zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich iprzeglądać widowiska sportowe znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Udział takich drużyn jak Resovia Rzeszów i ŁKS Łódź w lidze I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Stal.