Mecz Resovia Rzeszów vs Nieciecza zakończony wynikiem 0-4 na obiekcie Stadion Stal

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Resovia Rzeszów oraz Nieciecza wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-4.

W dniu 2023-09-01 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 7 pomiędzy Resovia Rzeszów a Nieciecza.

Gole strzelali: D. Hilbrycht 43' 0-1 M. Faßbender 51' 0-2 A. Polyarus 56' 0-3 M. Faßbender 84' 0-4

Żółte kartki Resovia Rzeszów: M. Gorski 27' B. Ciepiela 45'

Żółte kartki Nieciecza: A. Kasperkiewicz 25' J. Branecki 45'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów: M. Gorski 33'

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Iwanowicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Resovia Rzeszów stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Polonia Warszawa oraz Chojniczanka Chojnice. Kolejno natomiast Nieciecza zmierzy się z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Kotwica Kołobrzeg.

Dzisiaj liczni kibice z entuzjazmem śledzą potyczki, które odbywają się w lidze I Liga. Interesujące drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak M. Gorski A. Kasperkiewicz wielokrotnie sprawiają wyśmienitym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Cieszące oko zmagania pomiędzy drużynami są bardzo bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, że są to mecze mało interesujące. Wielokrotnie natrafiamy na widowiskowe asysty czy bramki, brutalne faule, które gwarantują niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Warto więc przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Resovia Rzeszów oraz Nieciecza i ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Stal.