Dnia 2023-11-12 14:00 odbyło się spotkanie Resovia Rzeszów kontra Chrobry Głogów zakończone wynikiem 0-1

W meczu 15. kolejki I Ligi, Resovia Rzeszów podejmowała Chrobrego Głogów na Stadionie Śląskim. Bezbramkowy remis na przerwę nie zwiastował emocji, które czekały nas w drugiej połowie. Ostatecznie to goście z Głogowa opuścili boisko z trzema punktami po zwycięstwie 1-0.+

Relacja z meczu

Wczorajszy mecz między Resovią Rzeszów a Chrobrym Głogów rozegrany na Stadionie Śląskim zakończył się zwycięstwem gości 1-0. Spotkanie obfitowało w intensywne akcje i emocje, które utrzymywały się do ostatniego gwizdka sędziego. Pomimo determinacji obu drużyn, to Chrobry Głogów wyszedł zwycięsko, zdobywając bramkę w drugiej połowie.

Spotkanie rozpoczęło się od dynamicznych ataków z obu stron, jednak żadna z drużyn nie zdołała wykorzystać okazji na bramkę w pierwszej połowie. Atmosfera na stadionie była niesamowita, a kibice dopingowali swoje drużyny przez cały mecz. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, co dodało jeszcze więcej napięcia przed drugą częścią spotkania.

W 51 minucie meczu to Chrobry Głogów wyszedł na prowadzenie po trafieniu M. Ozimka. Bramka ta zelektryzowała zawodników oraz kibiców, a Resovia Rzeszów próbowała odrobić straty, jednak nie zdołała pokonać bramkarza przeciwników. Mecz był bardzo wyrównany, z obiema drużynami wykonującymi wiele groźnych akcji, lecz ostatecznie to goście cieszyli się ze zdobycia pełnej puli punktów.

Podczas meczu padło kilka kartek. Kilku zawodników otrzymało żółte kartki za brutalne faule, jednak żadna z drużyn nie została ukarana czerwoną kartką. Sędzia prowadzący spotkanie nie był zbyt wymagający, co pozwoliło zawodnikom skupić się na grze.

Następne mecze dla Resovii Rzeszów to spotkania z Motor Lublin, Wisłą Płock oraz Zniczem Pruszków. Z kolei Chrobry Głogów zmierzy się z drużynami Podbeskidzie, Zagłębie Sosnowiec oraz Lechia Gdańsk.