Dnia 2022-07-22 18:30 na stadionie Stadion Stal miał miejsce mecz między Resovia Rzeszów oraz Wisla Krakow: 0-2

Resovia Rzeszów vs Wisla Krakow, wynik 0-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Resovia Rzeszów a Wisla Krakow wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2022-07-22 18:30 na stadionie Stadion Stal rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki - 2 pomiędzy Resovia Rzeszów a Wisla Krakow.

Gole strzelali: M. Żyro 18' 0-1 I. Łasicki 79' 0-2

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Kwiecien 17' B. Wasiluk 36'

Żółte kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był W. Myć. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Resovia Rzeszów stanie naprzeciw Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna oraz Arka Gdynia a Wisla Krakow z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice.

Mnóstwo kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi bardzo ciekawe poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Składające się z utalentowanych napastników i obrońców zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak B. Kwiecien często sprawiają wyborowym kibicom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy przepiękne asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne faule dodające smaczku całemu widowisku. Niesamowite walki między zawodnikami są bardzo zaciekłe, bardzo rzadko bywa, iż są to spotkania drętwe. To też warto przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich zespołów jak Resovia Rzeszów i Wisla Krakow w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Stal.