Mecz między Ruch Chorzów oraz Resovia Rzeszów zakończony wynikiem 1-3 dnia 2023-05-06 15:30 na obiekcie Stadion Miejski

W dniu 2023-05-06 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Ruch Chorzów oraz Resovia Rzeszów.

Pierwsza część spotkania między Ruch Chorzów a Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

Gole strzelali: M. Sadlok 2' 1-0 R. Bąk 14' 1-1 M. Mróz 62' 1-2 M. Mróz 66' 1-3

Żółte kartki Ruch Chorzów: K. Kasolik 29'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Kanach 90'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia spotkania - P. Urban. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Ruch Chorzów stanie naprzeciw Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice a Resovia Rzeszów zmierzy się z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź oraz Nieciecza.

Bardzo często oddani kibice śledzą poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Interesujące zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak K. Kasolik R. Kanach wielokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Ustawicznie natrafiamy na niezwykłe asysty i sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Potyczki między piłkarzami bywają zagorzałe, rzadko zdarza się definitywnie, iż są to spotkania drętwe. Z tego względu warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi I Liga. Udział takich znanych zespołów jak Ruch Chorzów oraz Resovia Rzeszów w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.