Mecz Nieciecza kontra Resovia Rzeszów, wynik końcowy 3-0

Pierwsza część spotkania pomiędzy Nieciecza a Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 3-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Dnia 2022-10-28 16:00 na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 16. Zmierzyły się Nieciecza oraz Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: A. Polyarus 5' 1-0 T. Poznar 22' 2-0 M. Ambrosiewicz 32' 3-0

Żółte kartki Nieciecza: W. Biedrzycki 30' A. Kadlec 36' T. Poznar 42' K. Karasek 88' D. Pietraszkiewicz 90'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: K. Antonik 45' D. Morys 90'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Sulikowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Nieciecza zmierzy się już z Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice natomiast Resovia Rzeszów z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce oraz Zaglebie Sosnowiec.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców śledzi ciekawe potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Ciekawe futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak m.in. W. Biedrzycki K. Antonik wielokrotnie sprawiają kapitalnym kibicom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi okazują się niezwykle bezkompromisowe, rzadko bywa, iż są to spotkania mało interesujące. Obserwujemy idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe faule kończące się bardzo często żółtym kartonikiem, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi I Liga. Nieciecza oraz Resovia Rzeszów oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.