Mecz Resovia Rzeszów kontra Ruch Chorzów zakończony wynikiem 1-1 dnia 2022-10-08 18:00 na stadionie Stadion Stal

Resovia Rzeszów kontra Ruch Chorzów wynik meczu 1-1. W dniu 2022-10-08 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Resovia Rzeszów i Ruch Chorzów.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Resovia Rzeszów oraz Ruch Chorzów wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: Pedro Vieira 9' 1-0 D. Szczepan 66' 1-1

Żółte kartki Resovia Rzeszów: D. Morys 14' B. Kwiecien 55' D. Morys 64' M. Mroz 90' P. Wojciechowski 90'

Żółte kartki Ruch Chorzów: T. Wojtowicz 36' P. Szur 57' K. Kasolik 90'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów: D. Morys 64'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Małyszek. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Resovia Rzeszów stanie naprzeciw Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow i ŁKS Łódź. Kolejno natomiast Ruch Chorzów z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole i GKS Katowice.

Wielu fanów piłki nożnej śledzi fascynujące starcia, które tyczą się ligi I Liga. Uzdolnione futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak m.in. D. Morys T. Wojtowicz nieustannie serwują wspaniałym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Nieprzerwanie obserwujemy brutalne faule zakończone wielokrotnie żółtą kartką, wyśmienite gole oraz asysty dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy graczami bywają zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, że są to potyczki drętwe. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić widowiska sportowe emocjonującej ligi I Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak Resovia Rzeszów oraz Ruch Chorzów w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Stal.