Spotkanie Chojniczanka Chojnice vs Resovia Rzeszów zakończone wynikiem 1-2

Chojniczanka Chojnice vs Resovia Rzeszów, wynik końcowy 1-2.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Chojniczanka Chojnice a Resovia Rzeszów wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-10-14 16:00 na stadionie Stadion Miejski Chojnice odbył się mecz ligi I Liga kolejki 14. Zmierzyły się Chojniczanka Chojnice i Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: B. Eizenchart 60' 0-1 K. Antonik 62' 0-2 S. Skrzypczak 79' 1-2

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: M. Grolik 45' K. Kasperowicz 76' K. Kasperowicz 90' B. Kalinkowski 90'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Eizenchart 48' R. Adamski 65' B. Wasiluk 89' R. Hoogenhout 90'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice: K. Kasperowicz 90'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia meczu - S. Rasmus. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Chojniczanka Chojnice stawi czoła Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice natomiast Resovia Rzeszów z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Nieciecza.

Liczni fani piłki nożnej z zapałem śledzą potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie i piłkarze jak M. Grolik B. Eizenchart wielokrotnie zapewniają wyborowym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Nieustannie zdarzają się idealnie wyliczone asysty oraz sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem gwarantujące wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Walki między graczami są nieustępliwe, niezwykle rzadko okazuje się definitywnie, że potyczki nie są warte uwagi. To też warto oglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Chojniczanka Chojnice oraz Resovia Rzeszów oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski Chojnice.