Spotkanie między Resovia Rzeszów i Podbeskidzie na stadionie Stadion Stal - 2-2

 

Po pierwszej połowie spotkania między Resovia Rzeszów a Podbeskidzie wynik to 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2022-11-05 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy Resovia Rzeszów a Podbeskidzie.

Gole strzelali: K. Antonik 28' 1-0 B. Kwiecień 33' 2-0 Goku Román 51' 2-1 K. Biliński 60' 2-2

Żółte kartki Resovia Rzeszów: Pedro Vieira 69' B. Kwiecien 72' F. Mikrut 90'

Żółte kartki Podbeskidzie: T. Milasius 68' M. Misztal 90'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Złotnicki. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Resovia Rzeszów zmierzy się już z Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow natomiast Podbeskidzie podejmie Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole i GKS Katowice.

W dobie dzisiejszych czasów fani piłki nożnej śledzą poczynania ligi I Liga. Mocne futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak Pedro Vieira T. Milasius nieustannie serwują kapitalnym miłośnikom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Cieszące oko zmagania między piłkarzami są zażarte, nie często zdarza się, iż mecze męczą fana. Zdarzają się brutalne sytuacje z faulem zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, wspaniałe asysty oraz gole, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich iprzeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Resovia Rzeszów i Podbeskidzie oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Stal.