Mecz między Resovia Rzeszów oraz Jastrzębie dnia 2022-03-05 17:00 na obiekcie Stadion Stal: wynik końcowy 1-0

Resovia Rzeszów - Jastrzębie, wynik 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Resovia Rzeszów oraz Jastrzębie wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2022-03-05 17:00 na stadionie Stadion Stal odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 22 pomiędzy Resovia Rzeszów a Jastrzębie.

Gole strzelali: M. Mróz 51' 1-0

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Adamski 90'

Żółte kartki Jastrzębie: D. Kaminski 12' M. Kuczalek 41' D. Kaminski 73' M. Bondarenko 81'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Jastrzębie: D. Kaminski 73'

Główny sędzia spotkania - R. Trochimiuk. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Resovia Rzeszów stanie naprzeciw Korona Kielce, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz Stomil Olsztyn natomiast Jastrzębie z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn oraz Podbeskidzie.

W dzisiejszych czasach fani śledzą bardzo fascynujące starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Mocne futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak przykładowo R. Adamski D. Kaminski nieustannie serwują fantastycznym kibicom wiele emocji. Natrafiamy na spektakularne gole oraz asysty, ostre sytuacje na faul dodające smaczku całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami bywają zajadłe, bardzo rzadko okazuje się definitywnie, iż potyczki nie są warte uwagi. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych orazoglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Resovia Rzeszów oraz Jastrzębie jak ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Stal.