Na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbyło się spotkanie pomiędzy Puszcza Niepołomice i Resovia Rzeszów zakończone wynikiem 1-0

W dniu 2022-02-26 17:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 21 pomiędzy Puszcza Niepołomice a Resovia Rzeszów.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Puszcza Niepołomice a Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: E. Čikoš 81' 1-0

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: J. Serafin 42' K. Koscielny 76'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: A. Komor 17' B. Eizenchart 80'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny arbiter spotkania to J. Małyszek. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Puszcza Niepołomice zmierzy się już z Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Podbeskidzie. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów podejmie Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i ŁKS Łódź.

Oddani kibice śledzą fascynujące potyczki w lidze I Liga. Interesujące drużyny piłkarskie i zawodnicy jak J. Serafin A. Komor nieustannie gwarantują pierwszorzędnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy graczami z ligi okazują się nieustępliwe, nie często okazuje się ostatecznie, że mecze męczą. Trafiamy na książkowe bramki czy asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtego kartonika, które gwarantują niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Warto więc śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze piłkarskie znanej ligi I Liga. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Puszcza Niepołomice i Resovia Rzeszów z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.