Spotkanie Górnik Łęczna kontra Resovia Rzeszów na stadionie Bogdanka Arena: 3-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Górnik Łęczna i Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 3-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

W dniu 2023-09-18 16:00 na stadionie Bogdanka Arena odbył się mecz ligi I Liga kolejki 8 pomiędzy Górnik Łęczna a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: K. Podliński 33' 1-0 A. Deja 38' 2-0 E. Kryeziu 43' 3-0 M. Bondarenko 90' 3-1

Żółte kartki Górnik Łęczna: L. Klemenz 16' M. Grabowski 82' F. Janaszek 84'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: M. Bondarenko 35' M. Urynowicz 42'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Rasmus. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Górnik Łęczna stanie naprzeciw Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów podejmie Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów oraz Tychy 71.

Dzisiaj oddani fani śledzą ekscytujące starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak L. Klemenz M. Bondarenko nader często zaserwowały fantastycznym entuzjastom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Nieustannie natrafiamy na wyśmienite asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje z faulem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, iż są to zmagania nudne. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi I Liga. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Górnik Łęczna i Resovia Rzeszów w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Bogdanka Arena.