Mecz pomiędzy Miedz Legnica i Resovia Rzeszów zakończony wynikiem 1-2 na stadionie Stadion im. Orła Białego

W meczu 14. kolejki I Ligi doszło do starcia pomiędzy drużynami Miedz Legnica i Resovia Rzeszów. Spotkanie odbyło się na Stadionie im. Orła Białego, a sędzią głównym był Ł. Karski. W emocjonującym starciu, zakończonym wynikiem 1-2, Resovia Rzeszów pokonała Miedz Legnicę. Wynik na przerwę wynosił 0-1, a dogrywki oraz rzuty karne nie były wymagane w tej konfrontacji.

Relacja z meczu Miedz Legnica - Resovia Rzeszów

Mecz pomiędzy drużynami Miedz Legnica oraz Resovia Rzeszów odbył się na Stadionie im. Orła Białego w ramach 14. kolejki I Ligi. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości z Rzeszowa 2:1.

Na początku meczu obie drużyny prezentowały wysoki poziom gry, stwarzając sobie liczne okazje bramkowe. Jednak to Resovia Rzeszów jako pierwsza umieściła piłkę w siatce rywali. W 43. minucie meczu M. Urynowicz zdobył gola, dając swojej drużynie prowadzenie 1:0.

W drugiej połowie Miedz Legnica zacieśniła swoją grę i w 62. minucie udało im się wyrównać za sprawą D. Michalika. Wynik bramkowy utrzymywał się do ostatnich minut spotkania, kiedy to B. Wasiluk zdobył bramkę na korzyść Resovii Rzeszów, ustalając wynik meczu na 2:1.

Spotkanie nie obyło się bez emocji i kontaktów fizycznych, co zaowocowało kilkoma żółtymi kartkami. M. Lehaire, K. Drygas, F. Hartherz oraz P. Pierzak z Miedzi Legnica otrzymali kartki żółte, podobnie jak M. Gorski, K. Osyra i R. Kanach z Resovii Rzeszów.

Warto również wspomnieć o pracy sędziego Ł. Karskiego, który skutecznie zarządzał przebiegiem meczu, utrzymując kontrolę nad grą obu drużyn.

Po tym zwycięstwie Resovia Rzeszów przystępuje do kolejnych spotkań, gdzie zmierzy się z Jagiellonią, Chrobrym Głogów oraz Motorem Lublin. Natomiast Miedz Legnica czeka starcie z Podbeskidziem, Zaglebiem Sosnowiec oraz Lechią Gdańsk.