Spotkanie GKS Katowice kontra Resovia Rzeszów zakończone wynikiem 3-0

GKS Katowice kontra Resovia Rzeszów 3-0. W dniu 2023-08-26 13:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 6. Zmierzyły się GKS Katowice i Resovia Rzeszów.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy GKS Katowice i Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Gole strzelali: A. Jędrych 9' 1-0 G. Rogala 45' 2-0 M. Marzec 89' 3-0

Żółte kartki GKS Katowice: G. Rogala 15' A. Kozubal 53' B. Jaroszek 64'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Mikulec 37' A. Lyszczarz 39'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Urban. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna GKS Katowice stanie naprzeciw Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów podejmie Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Polonia Warszawa.

Mnóstwo fanów śledzi ekscytujące potyczki w lidze I Liga. Mocne drużyny futbolowe i piłkarze jak G. Rogala R. Mikulec niejednokrotnie zaserwowały kapitalnym fanom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi bywają bardzo zażarte, nie często zdarza się ostatecznie, iż są to mecze mało interesujące. Obserwujemy idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. To też warto śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak GKS Katowice i Resovia Rzeszów w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion ul. Bukowa.