Resovia Rzeszów - Zaglebie Sosnowiec, wynik meczu - 2-2

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Resovia Rzeszów oraz Zaglebie Sosnowiec wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2022-11-13 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki Regular Season - 18. Zmierzyły się Resovia Rzeszów i Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: M. Gorski 12' 1-0 K. Antonik M. Fabry 43' 1-1 R. Adamski 77' 2-1 P. Wojciechowski M. Bodzioch 90' 2-2

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Bak 38'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Resovia Rzeszów zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Górnik Łęczna a Zaglebie Sosnowiec zmierzy się z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole i GKS Katowice.

Coraz częściej wierni kibice piłki nożnej śledzą bardzo ciekawe poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Utalentowane drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak m.in. R. Bak niejednokrotnie zagwarantowały fantastycznym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo pozytywnych emocji. Zdarzają się idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje na faul kończące się pokazaniem czerwonej kartki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite potyczki pomiędzy piłkarzami bywają zażarte, nie często okazuje się jednoznacznie, iż są to potyczki drętwe. Z tego względu warto oglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Resovia Rzeszów oraz Zaglebie Sosnowiec z ligi I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Stal.