Na obiekcie Stadion Stal dnia 2023-12-09 19:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Resovia Rzeszów oraz Znicz Pruszków - 1-2

W ostatnim meczu rozgrywanym na Stadionie Stal, drużyna Resovii Rzeszów przegrała z Zniczem Pruszków 1-2. Po wyrównanej pierwszej połowie, goście zdołali zdobyć dwa gole, a zespół Resovii zdołał odpowiedzieć jednym trafieniem w końcowej fazie meczu. W ten sposób Znicz Pruszków zakończył ten pojedynek z trzema punktami, podczas gdy Resovia Rzeszów pozostaje na złym siedemnastym miejscu w tabeli I Ligi.

Mecz piłki nożnej: Resovia Rzeszów vs Znicz Pruszków

W dniu 9 grudnia 2023 roku na Stadionie Stal w Rzeszowie odbył się mecz pomiędzy drużynami Resovia Rzeszów oraz Znicz Pruszków. Spotkanie było częścią 18. kolejki I Ligi. Sędzią głównym był Paweł Malec. Wynik końcowy meczu to 1-2, a wynik do przerwy był remisowy 0-0.

Pierwsza połowa spotkania była pełna emocji, jednak żadna z drużyn nie potrafiła pokonać bramkarza rywali. Obydwie ekipy prezentowały się wyrównanie, starając się kontrolować przebieg gry. Zawodnicy obu drużyn podejmowali ryzykowne ataki, jednak skuteczna obrona nie pozwoliła na zdobycie bramki przed przerwą.

Po przerwie tempo spotkania znacząco wzrosło, a kibice zaczęli być świadkami emocjonujących momentów. W 54. minucie K. Tabara z Znicz Pruszków otworzył wynik meczu, zdobywając bramkę po asyście niezawodnego partnera. Jednak Resovia Rzeszów szybko odpowiedziała, gdy M. Urynowicz w 59. minucie doprowadził do wyrównania. Zawodnicy obu drużyn starali się przejąć kontrolę nad meczem, ale to T. Proczek zdobył decydującą bramkę dla Znicz Pruszków w 90. minucie spotkania.

Mecz nie obył się bez kontrowersji, gdyż sędzia wyciągnął żółte kartki dla kilku zawodników obu drużyn. M. Gorski z Resovia Rzeszów otrzymał dwie żółte kartki, co skutkowało czerwoną kartką i w konsekwencji przedwczesnym opuszczeniem boiska. J. Wawszczyk oraz D. Yukhymovych z Znicz Pruszków również zostali ukarani żółtymi kartkami.

W rezultacie zwycięstwa Znicz Pruszków, obie drużyny mają przed sobą kolejne wyzwania. Resovia Rzeszów zmierzy się z Odra Opole, Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec, natomiast Znicz Pruszków czekają mecze z Podbeskidzie, Zaglebie Sosnowiec oraz Lechia Gdansk.