Zaglebie Sosnowiec vs Resovia Rzeszów, wynik meczu - 0-1

Zaglebie Sosnowiec vs Resovia Rzeszów 0-1. Dnia 2021-10-10 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Sosnowiec i Resovia Rzeszów.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: D. Kubowicz 45' 0-1

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: S. Pawlowski 51'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Wasiluk 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Piast Gliwice a Resovia Rzeszów z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Arka Gdynia.

Coraz częściej zauważamy, iż liczna grupa fanów śledzi niezwykle interesujące starcia, które tyczą się ligi I Liga. Utalentowane zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak S. Pawlowski B. Wasiluk nieprzerwanie serwują pierwszorzędnym fanom mnóstwo emocji. Natrafiamy na idealnie wyliczone asysty czy gole, bezwzględne sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie żółtą kartką gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zmagania pomiędzy piłkarzami są nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, iż widowiska nie są warte uwagi. Warto więc przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich,oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich zespołów jak Zaglebie Sosnowiec oraz Resovia Rzeszów z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Ludowy.