Resovia Rzeszów vs Chrobry Głogów, wynik meczu 3-0

Dnia 2021-10-16 10:40 na stadionie Stadion Stal rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 13 pomiędzy Resovia Rzeszów a Chrobry Głogów.

Po pierwszej połowie spotkania między Resovia Rzeszów a Chrobry Głogów wynik to 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Gole strzelali: M. Bougaidis 22' 1-0 M. Mróz 42' 2-0 A. Komor 69' 3-0

Żółte kartki Resovia Rzeszów: D. Pietraszkiewicz 90'

Żółte kartki Chrobry Głogów: T. Cywka 17' M. Ilkow-Golab 45' H. Turski 90'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny sędzia meczu to J. Małyszek. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Resovia Rzeszów stanie naprzeciw Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź. Kolejno natomiast Chrobry Głogów z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz.

Bardzo często mnóstwo fanów futbolu śledzi starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Fascynujące zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak D. Pietraszkiewicz T. Cywka raz za razem zapewniły wyborowym miłośnikom wiele przeżyć. Niesamowite zmagania między piłkarzami ligowymi bywają zażarte, rzadko bywa ostatecznie, iż mecze nas męczą. Natrafiamy na bezwzględne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, idealne asysty czy gole gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, żeby oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Resovia Rzeszów i Chrobry Głogów z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Stal.