Mecz między Arka Gdynia i Resovia Rzeszów zakończony wynikiem 2-0 na obiekcie Stadion Miejski

Pierwsza połowa meczu między Arka Gdynia a Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2021-10-23 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Arka Gdynia i Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: H. Adamczyk 18' 1-0 O. Kobacki 28' 2-0

Żółte kartki Arka Gdynia: C. Aleman 10' M. Bednarski 70'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: J. Soljic 47' B. Jaroch 65' D. Kubowicz 76' M. Hebel 90'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był W. Krzton. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Arka Gdynia zmierzy się już z Lechia Zielona Góra, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice i Odra Opole.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani futbolu śledzą potyczki ligi I Liga. Składające się z uzdolnionych obrońców i napastników zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak C. Aleman J. Soljic nieraz zapewniły kapitalnym fanom emocje sięgające zenitu. Ustawicznie trafiamy na przechodzące do historii asysty i gole, nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Wspaniałe zmagania między graczami bywają zaciekłe, nie często zdarza się koniec końców, że są to spotkania nużące. Zachęcamy każdego kibica, aby oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Arka Gdynia i Resovia Rzeszów i ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.