Spotkanie Resovia Rzeszów - Widzew Łódź dnia 2021-10-30 16:00 - 1-0

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 1-0. W dniu 2021-10-30 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 15. Zmierzyły się ze sobą Resovia Rzeszów oraz Widzew Łódź.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Resovia Rzeszów i Widzew Łódź zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: A. Komor 30' 1-0

Żółte kartki Resovia Rzeszów: J. Soljic 23' R. Mikulec 59'

Żółte kartki Widzew Łódź: D. Tanzyna 51'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny sędzia spotkania to Ł. Szczech. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Resovia Rzeszów stanie naprzeciw Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice. Kolejno natomiast Widzew Łódź zmierzy się z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica oraz Podbeskidzie.

Liczna grupa fanów z dużym zapałem śledzi ciekawe starcia, które startują w lidze I Liga. Uzdolnione drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze jak J. Soljic D. Tanzyna raz za razem zapewniają kapitalnym kibicom emocje sięgające zenitu. Walki pomiędzy zawodnikami bywają bardzo zażarte, rzadko okazuje się, iż są to zmagania nużące. Regularnie trafiamy na wyśmienite sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieprzepisowe faule zakończone żółtym kartonikiem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego fana, aby śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Resovia Rzeszów i Widzew Łódź w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Stal.